• MTP-MPO Kasedo-OM3-12Fibers
  • MTP-MPO Kasedo-OM3-12Fibers
  • MTP-MPO Kasedo-OM3-12Fibers
  • MTP-MPO Kasedo-OM3-12Fibers
  • MTP-MPO Kasedo-OM3-12Fibers
  • MTP-MPO Kasedo-OM3-12Fibers
  • MTP-MPO Kasedo-OM3-12Fibers
  • MTP-MPO Kasedo-OM3-12Fibers

MTP-MPO Kasedo-OM3-12Fibers

MTP marko / MPO kasedoj enirita varion de konektilo stiloj kaj formoj. El Multimode al Singlemode, de SC al LC, MTP marko / MPO solvoj povas esti via solvo savi spaco, tempo, kaj energio.

Priskribo de la produkto

MTP® Kasedoj / MPO Kasedoj

1 MTP-MPO Kasedo-SM-MM-OM3

 

La kasedon mem konsistas el kvar partoj:

  • MTP marko / MPO adaptilo (j) en reen
  • MTP marko / MPO conectores al SC / LC ventumilo el kunveno interne de la kasedon
  • SC, ST, MTRJ (inkluzive keyed MTRJ), kaj LC (inkluzive keyed LCS) adaptadores en la fronto
  • La kasedon modulo korpo povas esti agordita por multaj fabrikantoj por kaj taŭgas faktoro.

 

Per ŝtopanta la MTP marko / MPO kablo en la dorso, vi fajrigante supren 12 aŭ 24 (kun quad LC) konektojn. Por la 24-fibra apliko, Vi povas havi aŭ unu 24-fibra MTP marko / MPO kablo aŭ du 12-fibra MTP marko / MPO kablo aŭ tri 8-fibra MTP marko / MPO kablojn (ŝtopanta en du havenoj).

La kasedon oni povas preni en ajna normo de optika fibro makulo panelo inkluzive de kaj rako munti kaj muro monto. Ĉiuj ĝi prenas estas unu haveno! La panelo povas teni tri el tiuj kasedoj kiuj povus potenciale doni al vi 72 aktivaj LC ligojn uzante nur tri (aŭ ses) MTP marko / MPO kablojn. Kutime, vi havos makulo panelo kiu havas rektan-tra adaptador paneloj kaj devus dekoj da duplex makulo sxnuroj ŝtopanta en la malantaŭan el ili. Purigu la malordo kaj pliigi vian ebloj uzante MTP marko / MPO kasedoj.


  • Antaŭa:
  • Sekva:

  • Skribu vian mesaĝon ĉi tie kaj sendi ĝin al ni

    rilataj Products

    pli +
    • Fibra Tabelo

      Fibra Tabelo

    • MTP-MPO Kasedo-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Kasedo-OM3-12Fibers

    • 100g QSFP28 CLR4 2km

      100g QSFP28 CLR4 2km

    • 100g QSFP28 AL 4X25G SFP28 AOC

      100g QSFP28 AL 4X25G SFP28 AOC