• SC ساحوي نښلونکی
  • SC ساحوي نښلونکی
  • SC ساحوي نښلونکی
  • SC ساحوي نښلونکی

SC ساحوي نښلونکی

د SC نښلونکی یو انقلابي ډګر installable نوري فايبر نښلونکی چې نه ایپوکسی او نه پالش ته اړتیا لري. د اختراع ميخانيکي splice د بدن بې ساري ډیزاین راغلي يوه فابريکه-نصبیږی فايبر ګرېناډينز او د کلالي ferrule مخکې د پالش. دغه ټکنالوجي په روژه، خوندي او د اعتماد وړ SC-متوافقت يا multimode یا singlemode کیبل د نوري فايبر پای ته وړاندې کوي.

د تولید ځانګړتیاوې

برخی:

● Precision ميخانيکي بعد
● ښه غرس زیان
● دلويديځ / SM / د لېږد- شته
● وتلي کم بېرته انعکاس
● فست، اسانه نصب
سره RoHS ● شکايتونو

کاریال:

● د مخابراتو
● ته راګرځوې او د حفظ او مراقبت کله فایبر-پرې کارول
په LAN سيمه ● ویش
● FTTX پروژې د پروسس

عمومي مشخصات :

د پاراميټر

ارزښت

غرس له لاسه ورکول

ولايتي شورا: ≤0.30dB

د لېږد-: ≤0.30dB

مونث متداولو (500c)

0.25dB

د تودوخې د ثبات

≤0.35dB

شورا د وخت

≤50s

تودوخی

-40 ~ + 80 ℃

د زيرمتون د حرارت درجه

-40 ~ + 80 ℃


  • مخکینی:
  • بل:

  • دلته خپل پیغام ولیکئ او موږ ته دا واستوي

    اړوند محصولات

    نور +
    • فایبر صف

      فایبر صف

    • مخترعین-MPO کیسټ-OM3-12Fibers

      مخترعین-MPO کیسټ-OM3-12Fibers

    • 100g د QSFP28 CLR4 2KM

      100g د QSFP28 CLR4 2KM

    • 100g د QSFP28 ته 4X25G SFP28 AOC

      100g د QSFP28 ته 4X25G SFP28 AOC