• لوستر Ferrule
  • لوستر Ferrule
  • لوستر Ferrule
  • لوستر Ferrule
  • لوستر Ferrule
  • لوستر Ferrule
  • لوستر Ferrule
  • لوستر Ferrule
  • لوستر Ferrule
  • لوستر Ferrule
  • لوستر Ferrule

لوستر Ferrule

ښه د توافق

کره ميخانيکي ابعادو

ښه اعتبار او ثبات

د ferrule Varieties: SC، ST، کورمن آالت، små

د پای مخامخ Varieties: فلیټ، ولايتي شورا، مخروط، ګام، مخکې angled

سره RoHS، Bellcore، ټاکنو خپلواک کمیسیون سره په مطابقت کې

د تولید ځانګړتیاوې

لوستر Ferrule

برخی:
 ښه توافق
 دقيقه ميخانيکي اړخونو
 ښه اعتبار او ثبات
 د ferrule Varieties: SC، ST، کورمن آالت، små
 د پای مخامخ Varieties: فلیټ، ولايتي شورا، مخروط، ګام، مخکې angled
 شکایتونو سره RoHS، Bellcore، خپلواک
او اجرا کول:
 د مخابراتو
 CATV
 LAN (په شمول د FTTx)
 د معلوماتو د شبکې

جنرال Ferrule مشخصات:

PD


  • مخکینی:
  • بل:

  • دلته خپل پیغام ولیکئ او موږ ته دا واستوي

    اړوند محصولات

    نور +
    • فایبر صف

      فایبر صف

    • مخترعین-MPO کیسټ-OM3-12Fibers

      مخترعین-MPO کیسټ-OM3-12Fibers

    • 100g د QSFP28 CLR4 2KM

      100g د QSFP28 CLR4 2KM

    • 100g د QSFP28 ته 4X25G SFP28 AOC

      100g د QSFP28 ته 4X25G SFP28 AOC