په اړه شرکت

راهيسې کاله وړاندې INTCERA د Fiberconcepts 'يوه نوي نښې دي. Fiberconcepts د بيمې غیرفعاله فایبر مرکبات چي په بشپړه توګه مهم شبکو تخصص يو مخکښ Global تولیدونکی او عرضه ده. زموږ برخو او د حل لارې کولای شي په ټوله نړۍ کې د سوداګري، د دولت درخواستونه او نور وموندل شي. Fiberconcepts، په 2002 کال کې جوړه شوه او د شيزهان، چین کې دی. Fiberconcepts تر اوسه پورې د INTCERA محصول دوسيه رامنځته قوي تخنیکي تخصص کارول. تر تر اوسه، Fiberconcetps لپاره غیرفعاله نوري نښلیدنې برخو کې فعاله یو Global سرچینه بدل شي.

زموږ د بریالیتوب کیسه ساده ده: سره د کیفیت محصولاتو شميرغړو د مشتریانو اړتیاوې په خپل وخت سره د نړۍ په ټولګي کې د خدمت په يو عادلانه بيه هر وخت وړاندې،. له امله د محصول د کیفیت او د کړنو ستاينه کوي، موږ د اوږدې مودې ګډو ګټو همکارۍ سره د خپلو مشتریانو د نړۍ جوړه

  • فایبر صف

    فایبر صف

  • مخترعین-MPO کیسټ-OM3-12Fibers

    مخترعین-MPO کیسټ-OM3-12Fibers

  • 100g د QSFP28 CLR4 2KM

    100g د QSFP28 CLR4 2KM

  • 100g د QSFP28 ته 4X25G SFP28 AOC

    100g د QSFP28 ته 4X25G SFP28 AOC