Аб кампаніі

INTCERA быў новы Брэнд Fiberconcepts 'так гадоў таму. Fiberconcepts з'яўляецца вядучым сусветным вытворцам і пастаўшчыком прэміум пасіўнага валаконна-аптычных кампанентаў, якія спецыялізуюцца ў поўнай меры крытычна важных сетак. Нашы кампаненты і рашэнні могуць быць знойдзены ў прыкладаннях бізнесу, ўрада і іншых па ўсім свеце. Fiberconcepts, была заснавана ў 2002 годзе і з'яўляецца штаб-кватэрай у Шэньчжэне, Кітай. Fiberconcepts выкарыстаў моцную тэхнічную экспертызу, каб стварыць партфель INTCERA прадукту. Да гэтага часу, Fiberconcetps стаў актыўным адзін глабальным крыніцай для пасіўных аптычных кампанентаў міжзлучэнняў.

Наша гісторыя поспеху простая: задавальняць патрэбнасці кліентаў з якасцю прадукцыі пастаўляецца на час, кожны раз па справядлівай цане з сэрвісам сусветнага класа. Дзякуючы бескампраміснаму якасць прадукцыі і прадукцыйнасць, мы ўсталявалі доўгатэрміновае супрацоўніцтва ўзаемнай выгады з нашымі кліентамі па ўсім свеце

  • Валаконны масіў

    Валаконны масіў

  • МТР-МРА Касетны-OM3-12Fibers

    МТР-МРА Касетны-OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2KM

    100G QSFP28 CLR4 2KM

  • 100G QSFP28 Да 4X25G SFP28 AOC

    100G QSFP28 Да 4X25G SFP28 AOC