אודות החברה

INTCERA כבר מותג חדש של Fiberconcepts' מאז לפני שנים. Fiberconcepts הוא מפיק ספקית גלובלית מובילה של רכיבי סיבים אופטיים פסיביים פרמיה המתמחה ברשתות קריטיות לחלוטין. רכיבים ופתרונות שלנו ניתן למצוא יישומים בעסקים, ממשלה ואחרים ברחבי העולם. Fiberconcepts, נוסד בשנת 2002 והיא שבסיסה שנזן, סין. Fiberconcepts השתמשה המומחיות הטכנית החזקה כדי ליצור את סל מוצרי INTCERA. עד כה, Fiberconcetps הפך למקור אחד לאומי הפועל עבור רכיבי קישוריות אופטיים פסיביים.

סיפור ההצלחה שלנו הוא פשוט: לענות על צורכי לקוחות עם מוצרים באיכות יסופקו בזמן, בכל פעם במחיר הוגן עם שירות ברמה עולמית. בשל איכות וביצועי מוצר ללא פשרות, הקמנו שיתוף פעולה לתועלת הדדית לטווח ארוך עם לקוחותינו ברחבי עולם

  • Fiber Array

    Fiber Array

  • MTP-MPO הקלטת OM3-12Fibers

    MTP-MPO הקלטת OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2 ק"מ

    100G QSFP28 CLR4 2 ק"מ

  • AOC 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28

    AOC 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28