туралы компаниясы

INTCERA жыл бұрын бастап Fiberconcepts «жаңа Бренд болды. Fiberconcepts толық сыни желілерде маманданған премиум пассивті оптикалық талшықты компоненттерін жетекші әлемдік өндірушісі және жеткізушісі болып табылады. Біздің компоненттері мен шешімдер бүкіл әлемде бизнес, үкімет және басқа да қосымшалар табуға болады. Fiberconcepts, 2002 жылы құрылған және Шэньчжэнь, Қытай орналасқан. Fiberconcepts INTCERA өнім портфелін құру күшті техникалық сараптама пайдаланды. Осы уақытқа дейін, Fiberconcetps пассивті оптикалық интерконнект компоненттерін белсенді бір жаһандық көзі айналды.

Біздің табысының тарихы қарапайым: сапалы өнімдерімен Meet тұтынушы қажеттіліктерін әлемдік деңгейдегі қызметімен әділ бағамен уақытында сайын жеткізіледі. ымырасыз өнімнің сапасы мен өнімділігіне байланысты, біз бүкіл әлем бойынша біздің клиенттермен ұзақ мерзімді өзара тиімді ынтымақтастықты жолға қойды

  • Fiber Array

    Fiber Array

  • MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

    MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2KM

    100G QSFP28 CLR4 2KM

  • 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

    100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC