جي باري ۾ ڪمپني

INTCERA سال اڳ کان Fiberconcepts 'جي هڪ نئين اچان ٿي چڪو آهي. Fiberconcepts هڪ اهم ترين عالمي پالڻ ۽ پريميئم اهڙن مڱريو optic ناه نازڪ نيٽ ورڪ ۾ specializing جزا جي فراهم ڪرڻ وارو آھي. اسان جي جزا ۽ حل دنيا جي دٻيل ۽ جاه، حڪومت ۽ ٻين ۾ اپليڪيشن ۾ ملي ڪري سگهجي ٿو. Fiberconcepts، 2002 ع ۾ ٺهرايو ويو ۽ Shenzhen، چين ۾ موجود آهي. Fiberconcepts جي INTCERA پيداوار پورٽ فوليو پيدا ڪرڻ جي مضبوط فني expertise استعمال ڪيو آهي. وٺي هينئر تائين، Fiberconcetps اهڙن نظريي interconnect جزا لاء هڪ سرگرم هڪ عالمي ذريعو بڻجي چڪو آهي.

اسان جي ڪاميابي ڪهاڻي سادو آهي: معياري شين سان ملن ٿا صارف جي ضرورت وقت تي، هڪ دنيا طبقي جي خدمت سان گڏ هڪ چڱو بدران هر وقت تائين پهچائي. uncompromising پيداوار جي معيار ۽ ڪارڪردگي جي ڪري، اسان عالمي اسان جي گراهڪن سان ڊگهي مدي وارا پاڻ ۾ سک تعاون قائم ڪيو آهي

  • Fiber Array

    Fiber Array

  • MTP-MPO وي.سي.آر.-OM3-12Fibers

    MTP-MPO وي.سي.آر.-OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2KM

    100G QSFP28 CLR4 2KM

  • 100G QSFP28 ڪرڻ 4X25G SFP28 AOC

    100G QSFP28 ڪرڻ 4X25G SFP28 AOC