тухай компанийн

INTCERA жилийн өмнө оноос хойш Fiberconcepts "шинэ брэнд болж байна. Fiberconcepts бүрэн чухал сүлжээнд мэргэшиж буй дээд зэрэглэлийн идэвхгүй шилэн бүрэлдэхүүн нь дэлхийд тэргүүлэгч үйлдвэрлэгч болон нийлүүлэгч юм. Бидний бүрэлдэхүүн болон шийдэл дэлхий даяар бизнес эрхлэгчид, засгийн газар нь өргөдөл, бусдын олж болно. Fiberconcepts 2002 онд байгуулагдсан, Shenzhen, БНХАУ-д төвтэй юм байна. Fiberconcepts INTCERA бүтээгдэхүүний багцыг үүсгэхийн тулд хүчтэй техникийн мэдлэг туршлагыг ашиглаж байна. одоо хүртэл хүртэл Fiberconcetps идэвхгүй оптик харилцан бүрэлдэхүүн идэвхтэй нэг нь дэлхийн хэмжээний эх үүсвэр болж байна.

Бидний амжилтын түүх хялбар байдаг: чанартай бүтээгдэхүүнээр хангаж хэрэглэгчийн хэрэгцээ шаардлагыг хугацаанд нь, дэлхийн зэрэглэлийн үйлчилгээ шударга үнээр бүрт хүргэж байна. бүтээгдэхүүний чанар, үйл ажиллагааг гуйвшгүй улмаас, бид дэлхий дахинд манай харилцагч нь урт хугацааны харилцан ашигтай хамтын ажиллагааг байгуулсан байна

  • Fiber Array

    Fiber Array

  • MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

    MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2км

    100G QSFP28 CLR4 2км

  • 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

    100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC