over Company

INTCERA heeft een nieuw merk van Fiberconcepts' sinds jaar geleden. Fiberconcepts is een toonaangevende producent en leverancier van premium passieve glasvezelcomponenten professionele volledig kritische netwerken. Onze componenten en oplossingen kunnen worden gevonden in toepassingen in het bedrijfsleven, de overheid en anderen over de hele wereld. Fiberconcepts, werd opgericht in 2002 en heeft haar hoofdkantoor in Shenzhen, China. Fiberconcepts heeft de sterke technische expertise gebruikt om de INTCERA product portfolio te creëren. Tot nu toe heeft Fiberconcetps een actieve één wereldwijde bron voor passieve optische interconnect componenten geworden.

Ons succes verhaal is simpel: behoeften van de klant met hoogwaardige producten op tijd geleverd, elke keer tegen een eerlijke prijs met een service van wereldklasse. Vanwege de compromisloze kwaliteit van het product en de prestaties, hebben we op lange termijn wederzijds voordeel samenwerking met onze klanten wereldwijd gevestigde

  • Vezelreeks

    Vezelreeks

  • MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

    MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2KM

    100G QSFP28 CLR4 2KM

  • 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

    100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC