ගැන සමාගම

INTCERA පෙර වසර සිට Fiberconcepts 'නව වෙළඳ නාමය වී ඇත. Fiberconcepts සම්පූර්ණයෙන්ම විවේචනාත්මක ජාල විශේෂීකරණය වාරික නිෂ්ක්රීය පකාශ තන්තු සංරචක ප්රධාන පෙළේ නිෂ්පාදකයා සහ සැපයුම් වේ. අපගේ අන්තර්ගත සහ විසඳුම්, ලොව පුරා ව්යාපාර, රජය සහ අන් අය තුළ අයදුම්පත් සොයා ගත හැක. Fiberconcepts, 2002 දී ආරම්භ කරන ලද අතර ෂෙන්සෙන් චීනය මූලස්ථානය වේ. මෙම INTCERA නිෂ්පාදන පෙළට නිර්මාණය කිරීමට Fiberconcepts ශක්තිමත් තාක්ෂණික දැනුම උපයෝගී කර ගෙන තිබේ. අද දක්වා දක්වා, Fiberconcetps නිෂ්ක්රීය ප්රකාශ අතුරු සංරචක සඳහා සක්රීය ගෝලීය ප්රභවය බවට පත් වී තිබේ.

අපගේ සාර්ථකත්වය කතාව ඉතා සරළ ය: ගුණාත්මක නිෂ්පාදන සමඟ තරග පාරිභෝගික අවශ්යතා ලෝක මට්ටමේ සේවාවක් සමඟ සාධාරණ මිලකට සෑම අවස්ථාවකදීම, වේලාව මත පවත්වන ලදී. සම්මුති විරහිත නිෂ්පාදනය සහ කාර්ය සාධනය හේතුවෙන්, අපි ලොව පුරා අපි අපේ පාරිභෝගිකයින් සමග දීර්ඝ කාලීන අන්යොන්ය ප්රතිලාභ සහයෝගීතාව තහවුරු කර ඇති

  • Fiber Array

    Fiber Array

  • MTP-MPO කැසට්-OM3-12Fibers

    MTP-MPO කැසට්-OM3-12Fibers

  • ග්රෑම් 100 QSFP28 CLR4 2KM

    ග්රෑම් 100 QSFP28 CLR4 2KM

  • ග්රෑම් 100 QSFP28 සඳහා 4X25G SFP28 AOC

    ග්රෑම් 100 QSFP28 සඳහා 4X25G SFP28 AOC