umbes Company

INTCERA on uus Brand Fiberconcepts ", sest aastaid tagasi. Fiberconcepts on maailma juhtiv tootja ja tarnija premium passiivne fiiberoptiliste komponentide spetsialiseerunud täielikult kriitiline võrkudes. Meie komponendid ja lahendusi võib leida rakenduste ettevõtete, valitsuse ja teiste kogu maailmas. Fiberconcepts, asutati aastal 2002 ja peakorter asub Shenzhen, Hiina. Fiberconcepts on kasutatud tugevat tehnilist ekspertiisi luua INTCERA tooteportfelli. Siiani Fiberconcetps on muutunud aktiivseks globaalse allikas passiivse optilise siduda komponente.

Meie edulugu on lihtne: rahuldada klientide vajadusi kvaliteetsete toodete tähtaegselt, iga kord õiglase hinnaga maailmatasemel teenust. Tänu kompromissitu toote kvaliteeti ja tulemuslikkust, oleme loonud pikaajalise vastastikuse kasu koostöös meie klientidele kogu maailmas

  • Fiber Array

    Fiber Array

  • MTP-MPO Kassetiseadme OM3-12Fibers

    MTP-MPO Kassetiseadme OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2km

    100G QSFP28 CLR4 2km

  • 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

    100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC