អំពី ក្រុមហ៊ុន

INTCERA បានក្លាយជាម៉ាកថ្មីនៃ Fiberconcepts ចាប់តាំងពីឆ្នាំមុន។ Fiberconcepts ជាអ្នកផលិតឈានមុខគេជាសកលផ្គត់ផ្គង់សមាសភាគនិងការធានារ៉ាប់រងអកម្មដែលមានជាតិសរសៃអុបទិកនៅក្នុងបណ្តាញសំខាន់ឯកទេសយ៉ាងពេញលេញ។ សមាសភាគនិងដំណោះស្រាយរបស់យើងអាចត្រូវបានរកឃើញនៅក្នុងកម្មវិធីនៅក្នុងអាជីវកម្មរបស់រដ្ឋាភិបាលនិងអ្នកដទៃទៀតនៅទូទាំងពិភពលោក។ Fiberconcepts ត្រូវបានបង្កើតឡើងក្នុងឆ្នាំ 2002 និងមានទីស្នាក់ការធំនៅទីក្រុង Shenzhen ប្រទេសចិន។ Fiberconcepts បានប្រើជំនាញបច្ចេកទេសខ្លាំងដើម្បីបង្កើតផលិតផល INTCERA ។ រហូតដល់ពេលនេះ, Fiberconcetps បានក្លាយទៅជាសកម្មប្រភពសាកលមួយសម្រាប់សមាសភាគអន្តរអុបទិកអកម្ម។

រឿងទទួលបានជោគជ័យរបស់យើងគឺសាមញ្ញ: តម្រូវការរបស់អតិថិជនជួបជាមួយផលិតផលដែលមានគុណភាពបញ្ជូននៅលើពេលរាល់ពេលក្នុងតម្លៃសមរម្យមួយដែលមានសេវាកម្មលំដាប់ពិភពលោក។ ដោយសារតែ uncompromising គុណភាពផលិតផលនិងការអនុវត្តយើងបានបង្កើតកិច្ចសហប្រតិបត្តិការរយៈពេលវែងទៅវិញទៅមកផលប្រយោជន៍ដល់អតិថិជនរបស់យើងនៅទូទាំងពិភពលោកជាមួយ

  • សរសៃអារេ

    សរសៃអារេ

  • MTP-MPO កាសែត-OM3-12Fibers

    MTP-MPO កាសែត-OM3-12Fibers

  • 100 ក្រាម QSFP28 CLR4 2 គីឡូម៉ែត្រ

    100 ក្រាម QSFP28 CLR4 2 គីឡូម៉ែត្រ

  • AOC 100 ក្រាម QSFP28 ដើម្បី 4X25G SFP28

    AOC 100 ក្រាម QSFP28 ដើម្បី 4X25G SFP28