E tusa Company

ua INTCERA a Brand fou o Fiberconcepts 'talu mai le tausaga ua mavae. Fiberconcepts o se tau e gaosia le lalolagi ma tuuina atu i alafua e aunoa ma galuega totogi vaega e ui mai faapitoa i fesootaiga atoatoa faitio. e mafai ona maua lo tatou vaega ma le tali i le talosaga i totonu o pisinisi, malo ma isi i le lalolagi atoa. Fiberconcepts, na faavaeina i le 2002 ma ua ofisa autu i Shenzhen, Saina. Fiberconcepts ua faaaoga le tomai malosi faapitoa e faatupuina ai le matafaioi oloa INTCERA. Ae seia oo i le taimi nei, Fiberconcetps ua avea ma se malosi mai se tasi i le lalolagi atoa mo vaega interconnect opitika e aunoa ma galuega.

Tatou tala faamanuiaina e faigofie lava: e tatau ai manaoga tagata e faaaogāina auaunaga ma le tulaga lelei o oloa tuuina atu i le taimi, o taimi uma i se tau e talafeagai ma se auaunaga le vasega lalolagi. Ona uncompromising oloa lelei ma le faatinoga, ua matou faavaeina umi galulue faatasi manuia soofaatasi ma o tatou tagata e faaaogāina auaunaga i le lalolagi atoa

  • Alava faataamilo

    Alava faataamilo

  • MTP-MPO kaseti-OM3-12Fibers

    MTP-MPO kaseti-OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2KM

    100G QSFP28 CLR4 2KM

  • 100G QSFP28 I 4X25G SFP28 AOC

    100G QSFP28 I 4X25G SFP28 AOC