tentang Syarikat

INTCERA telah menjadi jenama baru Fiberconcepts sejak tahun lalu. Fiberconcepts adalah pengeluar global terkemuka dan pembekal premium serat pasif komponen optik yang pakar dalam rangkaian kritikal sepenuhnya. komponen dan penyelesaian kami boleh didapati dalam aplikasi dalam perniagaan, kerajaan dan lain-lain di seluruh dunia. Fiberconcepts, ditubuhkan pada tahun 2002 dan beribu pejabat di Shenzhen, China. Fiberconcepts telah menggunakan kepakaran teknikal yang kuat untuk mewujudkan portfolio produk INTCERA itu. Sehingga kini, Fiberconcetps telah menjadi satu sumber global aktif untuk pasif komponen sambung optik.

kisah kejayaan kami adalah mudah: memenuhi keperluan pelanggan dengan produk berkualiti disampaikan tepat pada masa, setiap kali pada harga yang berpatutan dengan perkhidmatan bertaraf dunia. Kerana tanpa kompromi kualiti produk dan prestasi, kami telah menubuhkan jangka panjang kerjasama saling menguntungkan dengan pelanggan-pelanggan kami di seluruh dunia

  • Fiber Array

    Fiber Array

  • MTP-MPO kaset-OM3-12Fibers

    MTP-MPO kaset-OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2KM

    100G QSFP28 CLR4 2KM

  • 100G QSFP28 KE 4X25G SFP28 AOC

    100G QSFP28 KE 4X25G SFP28 AOC