About Company

INTCERA no vaovao Brand ny Fiberconcepts 'hatramin'ny taona lasa izay. Fiberconcepts dia mpitarika maneran-mpamokatra sy ny mpamatsy ny fibre optic Premium matoantenin'ny atao singa manokana amin'ny tambajotra tsarotra tanteraka. Ny singa sy ny vahaolana dia hita ao amin'ny fampiharana eo amin'ny raharaham-barotra, ny governemanta sy ireo hafa manerana izao tontolo izao. Fiberconcepts, dia naorina tamin'ny 2002 ary ny foibeny any Shenzhen, Shina. Fiberconcepts nampiasa ny fahaizana ara-teknika mahery mba hamoronana ny vokatra INTCERA ny portfolio. Up mandraka ankehitriny, Fiberconcetps efa lasa mavitrika loharano iray manerantany ho an'ny matoantenin'ny atao Optical interconnect singa.

Ny fahombiazantsika tantara dia tsotra: mihaona amin'ny kalitao ilain'ny mpanjifa nanolotra vokatra ara-potoana, isaky ny amin'ny vidiny mirary tontolo izao amin'ny fanompoana kilasy. Noho ny tsy mety manaiky lembenana ny kalitaon'ny vokatra sy ny fampisehoana, dia efa nanorina fiaraha-mientana ifampizarana mandritra ny fotoana maharitra soa ny fiaraha-miasa miaraka amin'ny mpanjifa maneran-tany

  • Fiber Array

    Fiber Array

  • MTP-mpo horonam-peo-OM3-12Fibers

    MTP-mpo horonam-peo-OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2KM

    100G QSFP28 CLR4 2KM

  • 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

    100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC