Mintegy Company

INTCERA már egy új márka a Fiberconcepts' mivel évvel ezelőtt. Fiberconcepts a világ egyik vezető gyártója és szállítója a prémium passzív optikai elemek szakosodott teljesen kritikus hálózatokban. A komponensek és megoldások megtalálható alkalmazások üzleti, kormányzati és mások szerte a világon. Fiberconcepts, 2002-ben alakult, és központja Shenzhen, Kína. Fiberconcepts használta az erős technikai szakértelmet, hogy megteremtse a INTCERA termékportfólió. Eddig Fiberconcetps vált aktívvá globális forrás passzív optikai összekötő elemek.

Sikerünk történet egyszerű: megfeleljen a vásárlók igényeinek minőségi termékek időben, minden alkalommal korrekt áron egy világszínvonalú szolgáltatást. Mivel a kompromisszumokat nem ismerő termék minőségét és teljesítményét, hoztunk létre, hosszú távú kölcsönös előnyök együttműködés partnereinkkel világszerte

  • Rosttömb

    Rosttömb

  • MTP-MPO kazetta-OM3-12Fibers

    MTP-MPO kazetta-OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2km

    100G QSFP28 CLR4 2km

  • 100g QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

    100g QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC