درباره شرکت

INTCERA یک نام تجاری جدید از Fiberconcepts 'از سال پیش بوده است. Fiberconcepts یک تولید کننده جهانی پیشرو و تامین کننده حق بیمه فیبر نوری منفعل قطعات و متخصص در شبکه به طور کامل بسیار مهم است. قطعات و راه حل های ما را می توان در برنامه های کاربردی در کسب و کار، دولت و دیگران در سراسر جهان یافت. Fiberconcepts، در سال 2002 تاسیس شده است و در شنزن، چین مستقر شده است. Fiberconcepts استفاده کرده است تخصص فنی قوی برای ایجاد سبد محصولات INTCERA. تاکنون، Fiberconcetps تبدیل شده است فعال یک منبع جهانی قطعات اتصال نوری منفعل.

داستان موفقیت ما ساده است: به برآورده کردن نیازهای مشتری با محصولات با کیفیت در زمان در یک قیمت عادلانه با یک سرویس در سطح جهانی تحویل داده، هر زمان. با توجه به سازش ناپذیر کیفیت محصول و عملکرد، ما در دراز مدت همکاری سود متقابل با مشتریان خود برقرار کرده اند در سراسر جهان

  • آرایه فیبر

    آرایه فیبر

  • MTP-MPO کاست OM3-12Fibers

    MTP-MPO کاست OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2KM

    100G QSFP28 CLR4 2KM

  • AOC 100G QSFP28 به 4X25G SFP28

    AOC 100G QSFP28 به 4X25G SFP28