sobre l'empresa

INTCERA ha estat una nova marca de Fiberconcepts 'des de fa anys. Fiberconcepts és un productor global líder i proveïdor de components de fibra òptica passiva prima especialitzades en xarxes totalment crítics. Els nostres components i solucions es poden trobar en aplicacions en les empreses, el govern i altres a tot el món. Fiberconcepts, va ser fundada el 2002 i té la seu a Shenzhen, Xina. Fiberconcepts ha utilitzat la forta experiència tècnica per crear la cartera de productes INTCERA. Fins ara, s'ha convertit en un Fiberconcetps una font global activa per a components òptics passius d'interconnexió.

La nostra història d'èxit és simple: a satisfer les necessitats dels clients amb productes de qualitat lliurats a temps, cada vegada que a un preu raonable amb un servei de classe mundial. A causa de la inflexible qualitat del producte i el rendiment, hem establert una cooperació de benefici mutu a llarg termini amb els nostres clients en tot el món

  • Matriu de fibra

    Matriu de fibra

  • MTP-MPO casset-OM3-12Fibers

    MTP-MPO casset-OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2km

    100G QSFP28 CLR4 2km

  • AOC 100G QSFP28 A 4X25G SFP28

    AOC 100G QSFP28 A 4X25G SFP28