om selskapet

INTCERA har vært en ny Brand av Fiberconcepts' siden år siden. Fiberconcepts er en ledende produsent og leverandør av førsteklasses passive fiberoptiske komponenter som spesialiserer i fullt kritiske nettverk. Våre komponenter og løsninger kan finnes i applikasjoner i bedrifter, myndigheter og andre over hele verden. Fiberconcepts, ble grunnlagt i 2002 og har hovedkontor i Shenzhen, Kina. Fiberconcepts har brukt sterk teknisk kompetanse til å lage INTCERA produktportefølje. Frem til nå har Fiberconcetps bli en aktiv en global kilde til passive optiske sammenkoblingskomponenter.

Vår suksesshistorie er enkel: å møte kundenes behov med kvalitetsprodukter levert i tide, hver gang til en rimelig pris med en verdensklasse. På grunn av kompromissløs kvalitet og ytelse, har vi etablert langsiktige gjensidig nytte samarbeid med våre kunder over hele verden

  • Fiber Array

    Fiber Array

  • MTP-MPO Kassett-OM3-12Fibers

    MTP-MPO Kassett-OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2KM

    100G QSFP28 CLR4 2KM

  • 100G QSFP28 TIL 4X25G SFP28 AOC

    100G QSFP28 TIL 4X25G SFP28 AOC