Despre companie

INTCERA a fost un nou brand de Fiberconcepts' încă de ani în urmă. Fiberconcepts este un producător mondial de frunte și furnizor de prime fibre componente pasive optice specializate în rețele complet critice. Componentele și soluțiile noastre pot fi găsite în aplicații în afaceri, guvern și altele în întreaga lume. Fiberconcepts, a fost infiintata in anul 2002 si are sediul central în Shenzhen, China. Fiberconcepts a folosit expertiza tehnică puternică pentru a crea portofoliul de produsele INTCERA. Până în prezent, Fiberconcetps a devenit un activ o singură sursă la nivel mondial pentru componente de interconectare optice pasive.

Povestea noastra de succes este simplu: nevoile clienților se întâlnesc cu produse de calitate livrate la timp, de fiecare dată, la un preț convenabil, cu un serviciu de clasă mondială. Datorită compromisuri calității și performanței produselor, ne-am stabilit pe termen lung de cooperare beneficiu reciproc cu clienții noștri din întreaga lume

  • Matrice de fibre

    Matrice de fibre

  • MTP-MPO Casetă-OM3-12Fibers

    MTP-MPO Casetă-OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2KM

    100G QSFP28 CLR4 2KM

  • 100G QSFP28 LA 4X25G SFP28 AOC

    100G QSFP28 LA 4X25G SFP28 AOC