About Company

INTCERA ditu Fiberconcepts 'marka berri bat izan da duela urte geroztik. Fiberconcepts globala ekoizlea liderra eta premium pasiboa zuntz osagai optiko sareen guztiz kritikoa espezializatua hornitzaile da. Gure osagaien eta soluzio mundu osoan zehar enpresa, gobernu aplikazioak eta beste batzuk aurki daitezke. Fiberconcepts, 2002an sortu zen, eta Shenzhen, Txina egoitza nagusia. Fiberconcepts sendoa teknikoa erabili du INTCERA produktu-zorroa sortzeko. Orain arte, Fiberconcetps aktiboa pasiboa optiko interkonexio osagaiak iturria global bat bihurtu da.

Gure arrakasta istorioa sinplea da: kalitatezko produktuak betetzen bezeroaren beharrak garaiz entregatu, denbora guztietan arrazoizko prezio batean mundu mailako zerbitzu batekin. produktuen kalitatea eta performance zorrotzak direla eta, epe luzerako prestazioa elkarrekiko lankidetza ezarri dugu gure bezeroekin mundu osoan

  • Fiber Array

    Fiber Array

  • MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

    MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

  • 100g QSFP28 CLR4 2KM

    100g QSFP28 CLR4 2KM

  • 100g QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

    100g QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC