o kompaniji

INTCERA je novi brend Fiberconcepts 'od prije mnogo godina. Fiberconcepts je vodeći svjetski proizvođač i dobavljač premium pasivnih optičkih komponenti specijalizirana u potpunosti kritičnim mrežama. Naša komponente i rješenja mogu se naći u aplikacijama u poslovanju, vlade i drugi u cijelom svijetu. Fiberconcepts, osnovana je 2002. godine i ima sjedište u Shenzhen, Kina. Fiberconcepts je koristio snažnu tehničku stručnost za stvaranje portfelja INTCERA proizvoda. Do sada, Fiberconcetps je postao aktivan jedan globalni izvor za pasivne komponente optičke povezivanje.

Naša priča o uspjehu je jednostavan: zadovolji potrebe kupaca s kvalitetnim proizvodima isporučena na vrijeme, svaki put po fer cijena sa svjetske klase usluga. Zbog beskompromisnom kvalitetu proizvoda i performanse, uspostavili smo dugoročnu saradnju na obostranu korist sa našim klijentima širom svijeta

  • Vlaknasti niz

    Vlaknasti niz

  • MTP-MPO kaseta-OM3-12Fibers

    MTP-MPO kaseta-OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2KM

    100G QSFP28 CLR4 2KM

  • 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

    100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC