About Company

INTCERA e bile le lecha Brand tsa Fiberconcepts 'kaha lilemong tse fetileng. Fiberconcepts ke isang lefatše mohlahisi le mofani wa thepa ya Premium etseng letho faeba dikarolo optic khetheha, ho dinetweke tseo ka botlalo mahlonoko. dikarolo tsa rona le tharollo e ka fumanoa dikopo ka likhoebo, 'muso le ba bang lefatšeng lohle. Fiberconcepts, e thehiloe a 2002 'me o headquartered ka Shenzhen, China. Fiberconcepts e sebelisa matla botsebi ho bōpa INTCERA sehlahisoa photefolio. Ho fihlela joale, Fiberconcetps fetohile e sebetsang e mong mohloding lefatše bakeng sa etseng letho dikarolo Optical sebolokigolo.

katleho rona pale e bonolo: Litlhoko tsa mo khahlametse moreki le lihlahisoa tsa boleng nehelanoa ka nako, nako le nako ka theko ka toka le tšebeletso ea sehlopha sa lefatšeng. Ka lebaka la ho bo sa sekisetseng boleng sehlahisoa le tshebetso, re thehile nako e telele kholego sebelisana le bareki ba rona lefatšeng ka bophara

  • Fiber Array

    Fiber Array

  • MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

    MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2KM

    100G QSFP28 CLR4 2KM

  • 100G QSFP28 HO 4X25G SFP28 AOC

    100G QSFP28 HO 4X25G SFP28 AOC