жөнүндө коом

INTCERA жыл мурун бери Fiberconcepts "деген жаңы маркасы болду. Fiberconcepts толук маанилүү тармактарында адистешкен премиум жөн була-оптикалык компоненттердин алдынкы дүйнөлүк өндүрүүчү жана берүүчү болуп саналат. Биздин компоненттери жана аларды чечүү жолдору дүйнө жүзү боюнча ишканалар, мамлекеттик арыздарды жана башкалар табууга болот. Fiberconcepts, 2002-жылы түзүлгөн жана Макао, Кытайда жайгашкан. Fiberconcepts INTCERA продукт карата түзүү үчүн күчтүү техникалык экспертиза колдонгон. бүгүнкү күнгө чейин, Fiberconcetps тыным оптикалык саптар компоненттери үчүн активдүү бир глобалдык булагы болуп калды.

Биздин ийгилигибиз окуя жөнөкөй: сапаттуу азыктары менен жолугушту кардарлардын муктаждыктарына өз убагында берип, дүйнөлүк класстагы кызмат менен адилеттүү баада ар дайым. Продукттун сапатын жана өндүрүмдүүлүгүн кайтышпайт улам, биз дүйнө жүзү боюнча биздин кардарлар менен узак мөөнөттүү өз ара пайдалуу кызматташтыкты бекемдемек

  • Fiber Array

    Fiber Array

  • MTP-нормадан кассеталуу-OM3-12Fibers

    MTP-нормадан кассеталуу-OM3-12Fibers

  • 100г QSFP28 CLR4 2 км

    100г QSFP28 CLR4 2 км

  • 100г QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

    100г QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC