o spoločnosti

INTCERA bola podpísaná nová Značka Fiberconcepts ', pretože pred rokmi. Fiberconcepts je popredným svetovým výrobcom a dodávateľom prémie pasívnych komponentov vláknovej optiky so špecializáciou na úplne kritických sieťach. Naše komponenty a riešenie možno nájsť v aplikáciách v podnikoch, štátnej správy a ďalších po celom svete. Fiberconcepts, bola založená v roku 2002 a sídli v Shenzen, Čína. Fiberconcepts využila silné technické znalosti potrebné na vytvorenie portfólia INTCERA produktu. Až doteraz Fiberconcetps sa stal aktívnym jeden globálny zdroj pre pasívne optické komponenty prepojiť.

Náš úspech je jednoduchý: vyhovujú potrebám zákazníkov s kvalitnými produktmi dodané včas, zakaždým za primeranú cenu s prvotriedne služby. Vzhľadom k nekompromisnú kvalitu a výkon produktu, sme zaviedli dlhodobej vzájomnej výhodnosti spolupráce s našimi zákazníkmi po celom svete

  • Fiber Array

    Fiber Array

  • MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

    MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2km

    100G QSFP28 CLR4 2km

  • 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

    100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC