Hakkında Şirket

INTCERA yıl önce beri Fiberconcepts' yeni bir marka olmuştur. Fiberconcepts tamamen kritik ağlar konusunda uzmanlaşmış prim pasif fiber optik bileşenlerin bir lider üreticisi ve tedarikçisidir. Bileşenlerimiz ve çözümleri dünya çapında işletmeler, hükümet uygulamaları ve diğerleri bulunabilir. Fiberconcepts, 2002 yılında kurulmuş ve Shenzhen, Çin merkezli. Fiberconcepts INTCERA ürün portföyünü oluşturmak için güçlü teknik uzmanlık kullandı. Şu ana kadar, Fiberconcetps pasif optik ara bağlantı bileşenleri için aktif bir küresel kaynağı haline gelmiştir.

Bizim başarı öyküsü basittir: kaliteli ürünler ile müşteri ihtiyaçlarına dünya çapında bir hizmet ile adil bir fiyata, zamanında her zaman teslim etti. Ürün kalitesini ve performansını uzlaşmaz nedeniyle, dünya çapında müşterilerimiz ile uzun vadeli karşılıklı yarar işbirliği kurduk

  • Fiber Dizi

    Fiber Dizi

  • MTP-MPO Kaset-OM3-12Fibers

    MTP-MPO Kaset-OM3-12Fibers

  • 100G QSFP28 CLR4 2km

    100G QSFP28 CLR4 2km

  • 100G QSFP28 İÇİN 4X25G SFP28 AOC

    100G QSFP28 İÇİN 4X25G SFP28 AOC