• Керамични Ferrule
  • Керамични Ferrule
  • Керамични Ferrule
  • Керамични Ferrule
  • Керамични Ferrule
  • Керамични Ferrule
  • Керамични Ferrule
  • Керамични Ferrule
  • Керамични Ferrule
  • Керамични Ferrule
  • Керамични Ferrule

Керамични Ferrule

Добра съвместимост

Точни механични размери

Добър надеждност и стабилност

Сортове втулка: SC, ST, LC, МУ, SMA

Сортовете на челната: Плосък, PC, Cone, стъпка, Pre-Ъгловата

Съвместим с RoHS, Bellcore, IEC

Описание на продукта

Керамични Ferrule

Характеристика:
 Добра съвместимост
 точни механични размери
 добра надеждност и стабилност
 сортове втулка: SC, ST, LC, МУ, SMA
 сортове челната: плосък, PC, конус, стъпка, Pre-Ъгловата
 съвместим с RoHS, Bellcore, IEC
Приложение:
 телекомуникационна
 кабелна телевизия
 LAN (включително FTTx)
 мрежа на данни

Обща Ferrule Спецификация:

PD


  • Предишна:
  • Next:

  • Напишете съобщението си тук и да ни го изпратите

    Свързани продукти

    Повече +
    • Fibre Array

      Fibre Array

    • МТР-MPO ​​Касета-OM3-12Fibers

      МТР-MPO ​​Касета-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2км

      100G QSFP28 CLR4 2км

    • 100G QSFP28 ДА 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 ДА 4X25G SFP28 AOC