• керамічны Ferrule
  • керамічны Ferrule
  • керамічны Ferrule
  • керамічны Ferrule
  • керамічны Ferrule
  • керамічны Ferrule
  • керамічны Ferrule
  • керамічны Ferrule
  • керамічны Ferrule
  • керамічны Ferrule
  • керамічны Ferrule

керамічны Ferrule

добрая сумяшчальнасць

Дакладныя памеры механічныя

Добрая надзейнасць і стабільнасць

Разнавіднасці наканечніка: SC, ST, LC, MU, SMA

Разнавіднасці тарца: Плоская, PC, Cone, стэп, Pre прастакутным

Адпавядае RoHS, Bellcore, IEC

Апісанне Прадукта

керамічны Ferrule

Асаблівасці:
 Добрая сумяшчальнасць
 Дакладныя механічныя памеры
 Добрыя надзейнасць і стабільнасць
 гатункаў зачышчаючы: SC, ST, LC, MU, SMA
 Разнавіднасці тарца: Плоскі, PC, Cone, стэп, Pre прастакутным ,
 сумяшчальны з RoHS, Bellcore, IEC
Ужыванне:
 тэлекамунікацыйныя
 CATV
 LAN (уключаючы FTTx)
 сетка перадачы дадзеных

Агульныя характарыстыкі Ferrule:

PD


  • Папярэдняя:
  • : Наступны

  • Напішыце ваша паведамленне тут і адправіць яго нам

    Спадарожныя тавары

    Больш падрабязна +
    • Валаконны масіў

      Валаконны масіў

    • МТР-МРА Касетны-OM3-12Fibers

      МТР-МРА Касетны-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2KM

      100G QSFP28 CLR4 2KM

    • 100G QSFP28 Да 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 Да 4X25G SFP28 AOC