• კერამიკული ferrule
  • კერამიკული ferrule
  • კერამიკული ferrule
  • კერამიკული ferrule
  • კერამიკული ferrule
  • კერამიკული ferrule
  • კერამიკული ferrule
  • კერამიკული ferrule
  • კერამიკული ferrule
  • კერამიკული ferrule
  • კერამიკული ferrule

კერამიკული ferrule

კარგი თავსებადობა

ზუსტი მექანიკური ზომები

კარგი საიმედოობისა და სტაბილურობის

ჯიშების ferrule: SC, ST, LC, MU, SMA

ჯიშების საბოლოო სახე: ბინა, PC, Cone, ნაბიჯი, Pre-დახრილი

შესაბამისი RoHS, Bellcore, IEC

Პროდუქტის აღწერა

კერამიკული ferrule

Მახასიათებლები:
 კარგი თავსებადობა
 ზუსტი მექანიკური ზომები
 კარგი საიმედოობისა და სტაბილურობის
 ჯიშების ferrule: SC, ST, LC, MU, SMA
 ჯიშების საბოლოო სახე: ბინა, PC, Cone, ნაბიჯი, Pre-დახრილი
 შესაბამისი RoHS, Bellcore, IEC
განაცხადის:
 სატელეკომუნიკაციო
 CATV
 LAN (მათ შორის FTTx)
 მონაცემთა ქსელების

გენერალური ferrule სპეციფიკაცია:

PD


  • წინა:
  • შემდეგი:

  • მოგვწერეთ თქვენი გზავნილი აქ და გამოგზავნოთ

    მსგავსი პროდუქტები

    სხვა +
    • ბოჭკოვანი მასივი

      ბოჭკოვანი მასივი

    • MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

    • 100 QSFP28 CLR4 2KM

      100 QSFP28 CLR4 2KM

    • 100 QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

      100 QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC