• Ceramic ferrule
  • Ceramic ferrule
  • Ceramic ferrule
  • Ceramic ferrule
  • Ceramic ferrule
  • Ceramic ferrule
  • Ceramic ferrule
  • Ceramic ferrule
  • Ceramic ferrule
  • Ceramic ferrule
  • Ceramic ferrule

Ceramic ferrule

bene compatibility

Accurate mensuras mechanica

Reliability bonum ac robur adsumpserit

Quod varietates in ferrule: Funk, orietur ipsa ST, LC, mu, SMA

Quod varietates in finem face-: Flat, PC, Cone, Step, Pre-angulatis

Cum RoHS morigeratus, Bellcore, IEC

Depictio producti

Ceramic ferrule

features:
 Bene Compatibility
 Cover mechanica ratione
 bonum reliability et status
 varietates; de ferrule: Funk, orietur ipsa ST, LC, mu, SMA
 varietates; de fine, facies: Flat, PC, Cone, Step, Pre-angulatis
 Accommodatae RoHS, Bellcore, IEC
Application:
 longinquo attingunt
 CATV
 rete locale (including FTTx)
 Data network

General ferrule Specification:

PD


  • Suspendisse
  • Next:

  • Dimitte nobis scribere Read more

    Related Products

    More +
    • Forum alimentorum fibra

      Forum alimentorum fibra

    • MTP lowest-CD-OM3-12Fibers

      MTP lowest-CD-OM3-12Fibers

    • 100g QSFP28 CLR4 2KM

      100g QSFP28 CLR4 2KM

    • 100g QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

      100g QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC