• Seramik Ferrule
  • Seramik Ferrule
  • Seramik Ferrule
  • Seramik Ferrule
  • Seramik Ferrule
  • Seramik Ferrule
  • Seramik Ferrule
  • Seramik Ferrule
  • Seramik Ferrule
  • Seramik Ferrule
  • Seramik Ferrule

Seramik Ferrule

İyi uyumluluk

Doğru mekanik boyutları

İyi güvenilirlik ve istikrar

yüksüğün Çeşitler: SC, ST, LC, MU, SMA

son yüz Çeşitler: Düz, PC, Koni, Step, Ön açılı

RoHS, Bellcore'dur, IEC ile Uyumlu

Ürün Açıklaması

Seramik Ferrule

Özellikleri:
 iyi uyumlu
 doğru mekanik boyutları
 iyi güvenilirlik ve istikrar
 yüksük çeşitleri SC, ST, LC, MU SMA
 uç yüze çeşitleri: Daire, bilgisayar, koni, Aşama, ön açılı
 RoHS, Bellcore IEC ile uyumlu
uygulama:
 telekomünikasyon
 CATV
 LAN (dahil FTTx)
 Veri ağı

Genel Yüksük Şartname:

PD


  • Önceki:
  • Sonraki:

  • Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin

    ilgili ürünler

    Daha +
    • Fiber Dizi

      Fiber Dizi

    • MTP-MPO Kaset-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Kaset-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2km

      100G QSFP28 CLR4 2km

    • 100G QSFP28 İÇİN 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 İÇİN 4X25G SFP28 AOC