• dhoobada Ferrule
  • dhoobada Ferrule
  • dhoobada Ferrule
  • dhoobada Ferrule
  • dhoobada Ferrule
  • dhoobada Ferrule
  • dhoobada Ferrule
  • dhoobada Ferrule
  • dhoobada Ferrule
  • dhoobada Ferrule
  • dhoobada Ferrule

dhoobada Ferrule

waafaqid Good

dhinacyada farsamo sax ah

halaynta Good iyo xasiloonida

Noocyo of ferrule: SC, ST, LC, United, SMA

Noocyo ka mid ah dhammaadka wejiga: Flat, PC, koorta, Step, Pre-xagalka

Waafaqsaneyn RoHS, Bellcore, IEC

description Product

dhoobada Ferrule

Astaamaha:
 waafaqsan Good
 dhinacyada farsamo sax ah
 isku halaynta iyo xasiloonida Good
 Noocyo of ferrule: SC, ST, LC, United, SMA
 Noocyo of dhammaadka wejiga: Flat, PC, koorta, Step, Pre-xagalka
 waafaqsaneyn RoHS, Bellcore, IEC
Codsiga:
 isgaarsiinta
 CATV
 LAN (oo ay ku jiraan FTTx)
 network Data

General Ferrule faahfaahinta:

XPIEIV


  • Previous:
  • : Next

  • Ku qor halkan fariin iyo noo soo dir

    Related Products

    + More
    • Fiber Faahfaahin

      Fiber Faahfaahin

    • MTP-MPO cajalad-OM3-12Fibers

      MTP-MPO cajalad-OM3-12Fibers

    • 100g QSFP28 CLR4 2km

      100g QSFP28 CLR4 2km

    • 100g QSFP28 TO 4X25G SFP28 Waxaa kalle

      100g QSFP28 TO 4X25G SFP28 Waxaa kalle