• Zeramika ferrule
  • Zeramika ferrule
  • Zeramika ferrule
  • Zeramika ferrule
  • Zeramika ferrule
  • Zeramika ferrule
  • Zeramika ferrule
  • Zeramika ferrule
  • Zeramika ferrule
  • Zeramika ferrule
  • Zeramika ferrule

Zeramika ferrule

Ona bateragarritasuna

Zehatza dimentsio mekanikoa

Good fidagarritasuna eta egonkortasuna

ferrule aldaerak: SC, ST, LC, MU, SMA

end-face aldaerak: Etxebizitza, PC, Kono, Step, Pre-angeluarekin

RoHS, Bellcore, IEC bateragarria

Produktuaren Deskribapena

Zeramika ferrule

Ezaugarriak:
 Ona bateragarritasuna
 zehatza dimentsio mekanikoa
 Good fidagarritasuna eta egonkortasuna
 ferrule aldaerak: SC, ST, LC, MU, SMA
 end-face aldaerak: Etxebizitza, PC, Kono, Step, Pre-angeluarekin
 betetzen RoHS, Bellcore, IEC
eskaera:
 Telekomunikazio
 CATV
 LAN (FTTx barne)
 Datu-sarea

General ferrule zehaztapena:

PD


  • Aurreko:
  • Hurrengoa:

  • Idatzi zure mezua hemen eta bidal iezaguzu

    Produktu erlazionatuak

    gehiago +
    • Zuntz Array

      Zuntz Array

    • MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

    • 100g QSFP28 CLR4 2KM

      100g QSFP28 CLR4 2KM

    • 100g QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

      100g QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC