• fèrula de ceràmica
  • fèrula de ceràmica
  • fèrula de ceràmica
  • fèrula de ceràmica
  • fèrula de ceràmica
  • fèrula de ceràmica
  • fèrula de ceràmica
  • fèrula de ceràmica
  • fèrula de ceràmica
  • fèrula de ceràmica
  • fèrula de ceràmica

fèrula de ceràmica

bona compatibilitat

dimensions mecàniques necessàries

Bona fiabilitat i estabilitat

Varietats de fèrula: SC, ST, LC, MU, SMA

Varietats de cara frontal: pla, PC, Cone, Step, Pre-angle

Compleix amb RoHS, Bellcore, IEC

Descripció del producte

fèrula de ceràmica

Característiques:
 bona compatibilitat
 dimensions mecàniques necessàries
 bona fiabilitat i estabilitat
 varietats de fèrula: SC, ST, LC, MU, SMA
 Varietats de cara frontal: plana, PC, Cone, Step, Pre-angle
 Compleix amb RoHS, Bellcore, IEC
d'aplicació:
 telecomunicacions
 CATV
 LAN (incloent FTTx)
 xarxa de dades

General de la virolla plec de condicions:

PD


  • Anterior:
  • : Següent

  • Escriu un missatge aquí i enviar-lo a nosaltres

    Productes relacionats

    més +
    • Matriu de fibra

      Matriu de fibra

    • MTP-MPO casset-OM3-12Fibers

      MTP-MPO casset-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2km

      100G QSFP28 CLR4 2km

    • AOC 100G QSFP28 A 4X25G SFP28

      AOC 100G QSFP28 A 4X25G SFP28