• سرامیک فرول
  • سرامیک فرول
  • سرامیک فرول
  • سرامیک فرول
  • سرامیک فرول
  • سرامیک فرول
  • سرامیک فرول
  • سرامیک فرول
  • سرامیک فرول
  • سرامیک فرول
  • سرامیک فرول

سرامیک فرول

سازگاری خوب

ابعاد مکانیکی دقیق

قابلیت اطمینان خوب و ثبات

انواع فرول: SC، ST، LC، مو، SMA

انواع پایان چهره: تخت، PC، مخروطی، مرحله، قبل از زاویه دار

مطابق با استاندارد RoHS، Bellcore، کمیسیون مستقل انتخابات

توضیحات محصول

سرامیک فرول

امکانات:
 سازگاری خوب
 ابعاد مکانیکی دقیق
 خوب قابلیت اطمینان و ثبات
 انواع فرول: SC، ST، LC، مو، SMA
 انواع پایان چهره: تخت، PC، مخروطی، مرحله، قبل از زاویه دار
 مطابق با استاندارد RoHS، Bellcore، IEC
کاربرد:
 مخابرات
 CATV
 شبکه (از جمله FTTx و)
 شبکه داده ها

عمومی فرول مشخصات:

PD


  • قبلی:
  • : بعد

  • در اینجا پیام خود را بنویسید و ارسال آن به ما

    محصولات مرتبط

    بیشتر +
    • آرایه فیبر

      آرایه فیبر

    • MTP-MPO کاست OM3-12Fibers

      MTP-MPO کاست OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2KM

      100G QSFP28 CLR4 2KM

    • AOC 100G QSFP28 به 4X25G SFP28

      AOC 100G QSFP28 به 4X25G SFP28