• Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule

Ceramic Ferrule

sebeletsana ntle

Nepahetse phetha molao litekanyo

tšepahala ntle le botsitso

Mefuta e sa tsoaneng ya ferrule: SC, ST, LC, LH, sma kelas

Mefuta e sa tsoaneng ea bofelo-sefahleho: Flat, PC, khoune, Mohato, Pre-angled

Tletlebo le RoHS, Bellcore, IEC

Tlhaloso ea Sehlahisoa

Ceramic Ferrule

Likaroloana:
 Good sebeletsana
 Nepahetseng phetha molao litekanyo
 Good tšepahala le botsitso
 mefuta e sa tsoaneng ya ferrule: SC, ST, LC, LH, sma kelas
 mefuta e sa tsoaneng ea bofelo-sefahleho: Flat, PC, khoune, Mohato, Pre-angled
 tletlebo le RoHS, Bellcore, IEC
Kopo:
 tlhaeletsanong
 CATV
 Lan (ho akarelletsa le FTTx)
 marangrang Data

Kakaretso Ferrule ga tlhaloso:

PD


  • Previous:
  • Next:

  • Ngola molaetsa wa hao mona le e romella re

    Products tse amanang

    More +
    • Faeba lethathamo

      Faeba lethathamo

    • MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2KM

      100G QSFP28 CLR4 2KM

    • 100G QSFP28 HO 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 HO 4X25G SFP28 AOC