• seramik simpai logam
  • seramik simpai logam
  • seramik simpai logam
  • seramik simpai logam
  • seramik simpai logam
  • seramik simpai logam
  • seramik simpai logam
  • seramik simpai logam
  • seramik simpai logam
  • seramik simpai logam
  • seramik simpai logam

seramik simpai logam

keserasian yang baik

dimensi mekanikal tepat

kebolehpercayaan yang baik dan kestabilan

Jenis ferrule: SC, ST, LC, MU, SMA

Jenis akhir muka: Flat, PC, kon, Langkah, Pre bersudut

Dengan Rosh, Bellcore, IEC

Penerangan Produk

seramik simpai logam

Ciri-ciri:
 Baik keserasian
 Accurate dimensi mekanikal
 Baik kebolehpercayaan dan kestabilan
 Varieti ferrule: SC, ST, LC, MU, SMA
 Varieti akhir muka: Flat, PC, kon, Langkah, Pre bersudut
 Mematuhi Rosh, Bellcore, IEC
Permohonan:
 telekomunikasi
 CATV
 LAN (termasuk FTTx)
 rangkaian Data

General Ferrule Spesifikasi:

PD


  • Previous:
  • Seterusnya:

  • Tulis mesej anda di sini dan hantar kepada kami

    Produk Berkaitan

    Lagi +
    • Fiber Array

      Fiber Array

    • MTP-MPO kaset-OM3-12Fibers

      MTP-MPO kaset-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2KM

      100G QSFP28 CLR4 2KM

    • 100G QSFP28 KE 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 KE 4X25G SFP28 AOC