• keramische ring
  • keramische ring
  • keramische ring
  • keramische ring
  • keramische ring
  • keramische ring
  • keramische ring
  • keramische ring
  • keramische ring
  • keramische ring
  • keramische ring

keramische ring

goede compatibiliteit

Nauwkeurige mechanische dimensies

Goede betrouwbaarheid en stabiliteit

Rassen van Huls: SC, ST, LC, MU, SMA

Rassen van end-face: Flat, PC, Cone, Step, Pre-hoek

Voldoet aan RoHS, Bellcore, IEC

Productomschrijving

keramische ring

Kenmerken:
 Goede compatibiliteit
 nauwkeurige mechanische dimensies
 goede betrouwbaarheid en stabiliteit
 Soorten ferrule: SC, ST, LC, MU, SMA
 Soorten kopzijde: Vlakke, PC, kegel, stap, Pre-hoek
 Voldoet aan RoHS, Bellcore, IEC
Toepassing:
 telecommunicatie
 CATV
 LAN (inclusief FTTx)
 Datanetwerk

Algemeen Huls Specificatie:

PD


  • Vorige:
  • Next:

  • Uw bericht hier en stuur het naar ons

    gerelateerde producten

    meer +
    • Vezelreeks

      Vezelreeks

    • MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2KM

      100G QSFP28 CLR4 2KM

    • 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC