• keraamilised Hela
  • keraamilised Hela
  • keraamilised Hela
  • keraamilised Hela
  • keraamilised Hela
  • keraamilised Hela
  • keraamilised Hela
  • keraamilised Hela
  • keraamilised Hela
  • keraamilised Hela
  • keraamilised Hela

keraamilised Hela

hea sobivus

Täpne mehaaniliste mõõtmetega

Hea usaldusväärsust ja stabiilsust

Sordid Hela: SC, ST, LC, MU, SMA

Sordid otspinna: Flat, PC, Cone, etapp, Pre-nurk

Vastab RoHS Bellcore, IEC

Tootekirjeldus

keraamilised Hela

Omadused:
 Hea sobivus
 Täpne mehaaniliste mõõtmetega
 Hea usaldusväärsust ja stabiilsust
 sordid Hela: SC, ST, LC, MU, SMA
 sordid otspinna: Flat, PC, Cone, etapp, Pre-nurk
 Ühildub RoHS Bellcore, IEC
Application:
 telekommunikatsiooni
 CATV
 LAN (sh FTTx)
 andmevõrgu

General Hela Täpsustus:

PD


  • Eelmine:
  • Järgmine:

  • Kirjutage oma sõnum siia ja saatke see meile

    Seotud tooted

    rohkem +
    • Fiber Array

      Fiber Array

    • MTP-MPO Kassetiseadme OM3-12Fibers

      MTP-MPO Kassetiseadme OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2km

      100G QSFP28 CLR4 2km

    • 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC