• ceramiczne Ferrule
  • ceramiczne Ferrule
  • ceramiczne Ferrule
  • ceramiczne Ferrule
  • ceramiczne Ferrule
  • ceramiczne Ferrule
  • ceramiczne Ferrule
  • ceramiczne Ferrule
  • ceramiczne Ferrule
  • ceramiczne Ferrule
  • ceramiczne Ferrule

ceramiczne Ferrule

dobra kompatybilność

Dokładne wymiary mechaniczne

Dobra stabilność i niezawodność

Odmiany okuciem: SC, ST, LC, MU, SMA

Odmiany czołową: Flat, PC, Stożek, Krok, Pre-kątowe

Zgodny z RoHS, Bellcore, IEC

Opis produktu

ceramiczne Ferrule

Cechy:
 Dobra kompatybilność
 Dokładne wymiary mechaniczne
 Dobre niezawodność i stabilność
 odmian okuciem: SC, ST, LC, MU, SMA
 Odmiany czołową: Mieszkanie, PC, Stożek, Krok, Pre-kątowe
 Zgodny z RoHS, Bellcore, IEC
Zastosowanie:
 Telekomunikacja
 CATV
 LAN (w tym FTTx)
 Dane sieci

Ogólne Ferrule Specyfikacja:

PD


  • Poprzedni:
  • : Następny

  • Wpisz tutaj swoją wiadomość i wysłać go do nas

    Produkty powiązane

    więcej +
    • Fibre Array

      Fibre Array

    • MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2km

      100G QSFP28 CLR4 2km

    • 100G QSFP28 DO 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 DO 4X25G SFP28 AOC