• cerámica virola
  • cerámica virola
  • cerámica virola
  • cerámica virola
  • cerámica virola
  • cerámica virola
  • cerámica virola
  • cerámica virola
  • cerámica virola
  • cerámica virola
  • cerámica virola

cerámica virola

boa compatibilidade

dimensións mecánicas precisas

Boa fiabilidade e estabilidade

Variedades de virola: SC, ST, LC, Mu, SMA

Variedades de fin face: Plana, PC, Cono, Step, Vista angular

De conformidade coa RoHS, Bellcore, IEC

Descrición do produto

cerámica virola

Características:
 boa compatibilidade
 dimensións mecánicas precisas
 boas fiabilidade e estabilidade
 Variedades de virola: SC, ST, LC, Mu, SMA
 Variedades de fin cara: Plan, PC, Cono, Paso, Vista angulada
 De conformidade co RSP, Bellcore, IEC
Aplicación:
 Telecomunicacións
 CATV
 LAN (FTTx inclusive)
 da rede de datos

Xeral virola Especificación:

PD


  • Anterior:
  • : Next

  • Escribe aquí a túa mensaxe e enviala para nós

    Produtos relacionados

    máis +
    • Matriz de fibra

      Matriz de fibra

    • MTP-MPO Cassete-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Cassete-OM3-12Fibers

    • 100g QSFP28 CLR4 2km

      100g QSFP28 CLR4 2km

    • 100g QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

      100g QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC