• keramični Ferrule
  • keramični Ferrule
  • keramični Ferrule
  • keramični Ferrule
  • keramični Ferrule
  • keramični Ferrule
  • keramični Ferrule
  • keramični Ferrule
  • keramični Ferrule
  • keramični Ferrule
  • keramični Ferrule

keramični Ferrule

dobra združljivost

Natančne mehanske dimenzije

Dobro zanesljivost in stabilnost

Sorte konico: SC, ST, LC, MU, SMA

Sorte končni obraza: Stanovanje, PC, Cone, korak, Pre-kotno

Skladno z RoHS, Bellcore, IEC

Opis izdelka

keramični Ferrule

Lastnosti:
 Dobra združljivost
 Natančno mehanske dimenzije
 dobro zanesljivost in stabilnost
 sort konico: SC, ST, LC, MU, SMA
 Sorte končni obraza: Stanovanje, PC, Cone, korak, Pre-kotno
 Skladno z RoHS, Bellcore, IEC
uporabe:
 Telekomunikacijsko
 CATV
 LAN (vključno FTTx)
 Podatkovno omrežje

Splošno Ferrule Specifikacija:

PD


  • Prejšnja:
  • Naprej:

  • Napišite sporočilo tukaj in nam ga pošljite

    Podobni izdelki

    več +
    • Fibre Array

      Fibre Array

    • MTP-MPO Kaseta-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Kaseta-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2km

      100G QSFP28 CLR4 2km

    • 100G QSFP28 ZA 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 ZA 4X25G SFP28 AOC