• keramickým kroužkem
  • keramickým kroužkem
  • keramickým kroužkem
  • keramickým kroužkem
  • keramickým kroužkem
  • keramickým kroužkem
  • keramickým kroužkem
  • keramickým kroužkem
  • keramickým kroužkem
  • keramickým kroužkem
  • keramickým kroužkem

keramickým kroužkem

dobrá snášenlivost

Přesné mechanické rozměry

Dobrá spolehlivost a stabilita

Odrůdy ochranného kroužku: SC, ST, LC, MU, SMA

Odrůdy čelním: Flat, PC, Cone, Step, Pre-úhlová

V souladu s RoHS, Bellcore, IEC

Popis výrobku

keramickým kroužkem

Funkce:
 dobrá snášenlivost
 přesné mechanické rozměry
 dobrou spolehlivost a stabilita
 odrůd ochranného kroužku: SC, ST, LC, MU, SMA
 Odrůdy čelním: Byt, PC, Cone, krok, Pre-úhlová
 souladu s RoHS, Bellcore, IEC
použití:
 telekomunikační
 CATV
 LAN (včetně FTTx)
 Datová síť

Obecně Kování Specifikace:

PD


  • Předchozí:
  • : Příští

  • Napište svou zprávu a pošlete nám ho

    Související produkty

    více +
    • Fiber Array

      Fiber Array

    • MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2km

      100G QSFP28 CLR4 2km

    • 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC