• keramičkog prstena
  • keramičkog prstena
  • keramičkog prstena
  • keramičkog prstena
  • keramičkog prstena
  • keramičkog prstena
  • keramičkog prstena
  • keramičkog prstena
  • keramičkog prstena
  • keramičkog prstena
  • keramičkog prstena

keramičkog prstena

dobru kompatibilnost

Precizne mehaničke dimenzije

Dobra pouzdanost i stabilnost

Sorti čaure: SC, ST, LC, MU, SMA

Sorte kraju lice: Stan, PC, Cone, Step, Pre-angled

U skladu s RoHS, Bellcore, IEC

Opis proizvoda

keramičkog prstena

Karakteristike:
 Dobra kompatibilnost
 Precizna mehanička dimenzije
 Dobra pouzdanost i stabilnost
 sorti čaure: SC, ST, LC, MU, SMA
 sorti kraju lice: Stan, PC, Cone, Step, Pre-uglom
 U skladu sa RoHS, Bellcore, IEC
Application:
 telekomunikacijskih
 CATV
 LAN (uključujući FTTx)
 podataka mreže

General Ferrule Specifikacija:

PD


  • Prethodna
  • Next:

  • Napišite svoju poruku i pošaljite nam

    Srodni proizvodi

    više +
    • Vlaknasti niz

      Vlaknasti niz

    • MTP-MPO kaseta-OM3-12Fibers

      MTP-MPO kaseta-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2KM

      100G QSFP28 CLR4 2KM

    • 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC