• כובעון מתכת קרמיקה
  • כובעון מתכת קרמיקה
  • כובעון מתכת קרמיקה
  • כובעון מתכת קרמיקה
  • כובעון מתכת קרמיקה
  • כובעון מתכת קרמיקה
  • כובעון מתכת קרמיקה
  • כובעון מתכת קרמיקה
  • כובעון מתכת קרמיקה
  • כובעון מתכת קרמיקה
  • כובעון מתכת קרמיקה

כובעון מתכת קרמיקה

תאימות טובה

ממדים מכאניים מדויקים

אמין ויציבות טובות

זנים של חזוק: SC, ST, LC, MU, SMA

זנים של פנים סוף: שטוח, PC, חרוט, שלב, Pre-זווית

תואם עם RoHS, Bellcore, IEC

תיאור מוצר

כובעון מתכת קרמיקה

תכונות:
 טוב תאימות
 ממדים מכני מדויק
 טוב אמינות ויציבות
 זנים של חזוק: SC, ST, LC, MU, SMA
 זנים של פנים סוף: שטוח, PC, חרוט, שלב, Pre-זווית
 תואם עם RoHS, Bellcore, IEC
יישום:
 טלקומוניקציה
 CATV
 LAN (FTTx כולל)
 רשת נתונים

כללי Ferrule מפרט:

PD


  • הקודם:
  • הבא:

  • כתוב את ההודעה שלך כאן ולשלוח אותו אלינו

    מוצרים קשורים

    נוסף +
    • מערך סיבים

      מערך סיבים

    • MTP-MPO הקלטת OM3-12Fibers

      MTP-MPO הקלטת OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2 ק"מ

      100G QSFP28 CLR4 2 ק"מ

    • AOC 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28

      AOC 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28