• bobumba Ferrule
  • bobumba Ferrule
  • bobumba Ferrule
  • bobumba Ferrule
  • bobumba Ferrule
  • bobumba Ferrule
  • bobumba Ferrule
  • bobumba Ferrule
  • bobumba Ferrule
  • bobumba Ferrule
  • bobumba Ferrule

bobumba Ferrule

kwedivayisi Okuhle

Ubukhulu Esinembile mechanical

ukuthembeka okuhle nokuzinza

Izinhlobonhlobo ferrule: SC, ST, LC, MU, SMA

Izinhlobonhlobo ekupheleni nobuso: Flat, PC, Isigaxa, Isinyathelo, Oku-angled

Kuhabisane RoHS, Bellcore, i-IEC

incazelo yomkhiqizo

bobumba Ferrule

Izici:
 kwedivayisi Okuhle
 Esinembile Ubukhulu mechanical
 Okuhle nokwethenjelwa nokuzinza
 Izinhlobonhlobo ferrule: SC, ST, LC, MU, SMA
 Izinhlobonhlobo ekupheleni nobuso: Flat, PC, Isigaxa, Isinyathelo, Oku-angled
 Imithetho ne RoHS, Bellcore, i-IEC
Isicelo:
 Telecommunication
 CATV
 LAN (kuhlanganise FTTx)
 inethiwekhi yedatha

Jikelele Ferrule Ukucaciswa:

PD


  • Previous:
  • : Landelayo

  • Bhala umyalezo wakho lapha futhi ulithumele kithi

    Imikhiqizo Letihlobene

    okuningi +
    • I-Fiber Array

      I-Fiber Array

    • MTP-MPO Ngamakhasethi-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Ngamakhasethi-OM3-12Fibers

    • 100g QSFP28 CLR4 2KM

      100g QSFP28 CLR4 2KM

    • 100g QSFP28 UKUZE 4X25G SFP28 AOC

      100g QSFP28 UKUZE 4X25G SFP28 AOC