• керамички обрач
  • керамички обрач
  • керамички обрач
  • керамички обрач
  • керамички обрач
  • керамички обрач
  • керамички обрач
  • керамички обрач
  • керамички обрач
  • керамички обрач
  • керамички обрач

керамички обрач

добра компатибилност

Точни механички димензии

Добри сигурност и стабилност

Сорти на обрач: SC, ST, LC, MU, SMA

Сорти на крајот лице: Стан, компјутер, конус, чекор, pre-аголни

Во согласност со RoHS, Bellcore, IEC

Опис на производот

керамички обрач

карактеристики:
 Добра компатибилност
 точни механички димензии
 Добар сигурност и стабилност
 сорти на обрач: SC, ST, LC, MU, SMA
 сорти на крајот лице: Стан, компјутер, конус, чекор, pre-аголни
 Во согласност со RoHS, Bellcore, IEC
Примена:
 телекомуникациски
 CATV
 LAN (вклучувајќи FTTx)
 податоци мрежа

Општи обрач Спецификација:

PD


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

    Поврзани производи

    повеќе +
    • Низа на влакна

      Низа на влакна

    • MTP-МПО Касета-OM3-12Fibers

      MTP-МПО Касета-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2км

      100G QSFP28 CLR4 2км

    • 100G QSFP28 НА 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 НА 4X25G SFP28 AOC