• керамик цагираг
  • керамик цагираг
  • керамик цагираг
  • керамик цагираг
  • керамик цагираг
  • керамик цагираг
  • керамик цагираг
  • керамик цагираг
  • керамик цагираг
  • керамик цагираг
  • керамик цагираг

керамик цагираг

Сайн нийцтэй

Үнэн зөв механик хэмжээ

Сайн найдвартай байдал болон тогтвортой байдлыг хангах

цагираг нь сортууд: SC, БХ, LC, MU, SMA

эцсийн нүүрний сортууд: Хавтгай, PC, конус, алхам, өмнөх өнцөгт

ROHS, Bellcore, IEC нийцсэн

Бүтээгдэхүүний танилцуулга

керамик цагираг

онцлог:
 Сайн нийцтэй
 нарийн механик хэмжээ
 Сайн найдвартай байдал болон тогтвортой байдлыг
 цагираг нь сортууд: SC, БХ, LC, MU, SMA
 эцсийн нүүрний сортууд: Хавтгай, PC, конус, алхам, өмнөх өнцөгт
 нийцсэн ROHS, Bellcore, IEC хамт
хэрэглэх:
 Цахилгаан холбооны
 кабелийн телевизийн
 LAN (үүнд FTTx)
 өгөгдлийн сүлжээ

Ерөнхий цагираг Үзүүлэлт:

PD


  • Өмнөх:
  • Дараа нь:

  • Энд таны захиасыг бичиж, бидэнд илгээнэ

    Холбоотой бүтээгдэхүүн

    Илүү +
    • Шилэн массив

      Шилэн массив

    • MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2км

      100G QSFP28 CLR4 2км

    • 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC