• පිඟන් මැටි Ferrule
  • පිඟන් මැටි Ferrule
  • පිඟන් මැටි Ferrule
  • පිඟන් මැටි Ferrule
  • පිඟන් මැටි Ferrule
  • පිඟන් මැටි Ferrule
  • පිඟන් මැටි Ferrule
  • පිඟන් මැටි Ferrule
  • පිඟන් මැටි Ferrule
  • පිඟන් මැටි Ferrule
  • පිඟන් මැටි Ferrule

පිඟන් මැටි Ferrule

හොඳ ගැළපුම

නිවැරදි යාන්ත්රික මාන

හොඳ විශ්වසනීයත්වය සහ ස්ථාවරත්වය

ferrule වර්ග: පිල, ශාන්ත, ප්රාදේශීය සභා, mu එස්.එම්.ඒ.

අවසන් මුහුණ වර්ග: පැතැලි, පළාත් සභා, Cone, පියවර, පෙර-වැඩේ

RoHS, Bellcore, IEC අනුකූල

නිෂ්පාදනය විස්තරය

පිඟන් මැටි Ferrule

විශේෂාංග:
 යහපත් ගැළපුම
 නිවැරදි යාන්ත්රික මාන
 යහපත් විශ්වසනීයත්වය සහ ස්ථාවරත්වය
 ferrule වර්ග: පිල, ශාන්ත, ප්රාදේශීය සභා, mu එස්.එම්.ඒ.
 අවසන් මුහුණ වර්ග: පැතැලි, පළාත් සභා, Cone, පියවර, පෙර-වැඩේ
 RoHS, Bellcore අනුකූල, IEC
අයදුම්:
 විදුලි සංදේශ
 CATV
 LAN (FTTx ඇතුළුව)
 දත්ත ජාලය

පොදු Ferrule පිරිවිතර:

පී ඩී


  • පසුගිය:
  • ඊළඟ:

  • ඔබේ පණිවිඩය මෙතන ලියන්න අප එය යැවීමට

    ආශ්රිත නිෂ්පාදන

    තවත් +
    • ෆයිබර් අරා

      ෆයිබර් අරා

    • MTP-MPO කැසට්-OM3-12Fibers

      MTP-MPO කැසට්-OM3-12Fibers

    • ග්රෑම් 100 QSFP28 CLR4 2KM

      ග්රෑම් 100 QSFP28 CLR4 2KM

    • ග්රෑම් 100 QSFP28 සඳහා 4X25G SFP28 AOC

      ග්රෑම් 100 QSFP28 සඳහා 4X25G SFP28 AOC